This is the end...

3. ledna 2015 v 17:13 | Minie
Jak už asi název článku vypovídá, tohle je konec. Rozhodla jsem se s blogem definitivně skončit. Za ten necelý rok mého blogování mě to pořád asi nechytlo tak, jak by mělo. Nechtěla jsem věčně projíždět cizí blogy a komentovat, aby šel občas někdo na ten můj. A je mi jasné, že jinak asi čtenáře nezískám. Ale tohle je jen takový detail. Důvodů k odchodu je víc. Mám tak trochu pocit, že přichází nová životní etapa, ve které už mě prostě psát pro cizí nebaví. Mám tu tuny napsaných článků. Ale jsou to články, které jsou pro mne buď moc soukromé, nebo jsou jedině pro mé přátele a lidi co mě znají. No a taky mě bogování prostě přestalo bavit. Jednu dobu jsem měla pozastaveno, protože jsem si nebyla jistá, jestli se chci blogu úplně vzdát. Teď už si ale něčím jistá sem. Blog nezruším. Kdyby mě čirou náhadou někdy napadlo se sem vrátit, tak už tu něco mít chci. Ale ta šance je tak 1:10000000 (ne, nevím kolik nul jsem tam dala :)). Za letošní rok se stala spousta věcí. Přišlo mi, že mě moje rodina začala brát zas trošku jinak a už mě nikdo před ničím nešetří. Všechno se dozvídám upřímně a jsem zas trochu starší. Vím, že se blogům věnují i dospělí lidé, což jim neberu, jen to, že mě to přestalo bavit odůvodňuji i věkem, což je nesmysl (a kdo mě teď pochopil, tomu tleskám) :D A jak jsem se vlastně celý rok měla? Krísné chvíle střídaly ty smutné, ale nakonec jsem vše vydržela a i když mě potkaly především tři "momenty," kdy jsem si myslela, že je vše špatně, že už nikdy nebude dobře a všechno je v háji, vzpamatovala jsem se z toho a užila si ten zbytek. Jsem strašně ráda, že mám úžasné přátele, kterým můžu říct snad všechno a vím, že mě podrží, udělají si z toho legraci, a prostě nějak dokážou "odhadnout," co mi v tu chvíli pomůže. Díky Vám! A proč jsem jen nenapasala, že končím? Asi jsem si ten blog přeci jen maličko oblíbila a řekla jsem si, že se rozloučím trošku "obsáhleji." Tak teď už Vám jen přeji, ať se vám v novémk roce daří a je přinejmenším tak dobrý, jako byl ten minulý, protože i když třeba nebyl úplně podle Vašich představ, nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Užijte si tedy příjemný rok a hlavněm ať máte dost zdraví, štěstí, radosti, lásky a úspěchů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smilee Smilee | Web | 6. ledna 2015 v 19:09 | Reagovat

No, vlastně jsem čekala, že s tím brzo sekneš... když jsi mi říkala, že tě nebaví obíhat jiné blogy. Bohužel jinak si komenty a návštěvníky nezískáš a bez nějaké odezvy přejde i chuť do blogování. Ale, musím uznat, že díky obíhání affs jsem našla spoustu úžasných lidí a jejich blogy mě hodně baví.
Nová životní etapa? Jaj... tohle zní... zajímavě :DD Kdybych tě neznala, tak to beru dost vážně, ale tohle mi zní divně xDDDD upřímnost nadevše :DD
No, tak třeba se znovu vrátíš... já bych asi blog nedokázala opustit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama