Podzim v plném proudu

26. listopadu 2014 v 15:00 | Minie |  Deníček
Je to tak , blíží se konec listopadu, ale podzim je stále v plném proudu. Sluníčko už nás dávno nepálí do zad, ale ani sněhové vločky se nesnáší na zem.

Autumn 🍂Ráno z domu odcházím za tmy, za které se vracívám i odpoledne. Jediné štěstí, že jsem o přírody veselý a optimistický člověk, jinak bych z toho snad i tu depku měla. A co se vlastně za posledních pár týdnů událo?
S pejsky máme za sebou závěr sezony, tedy výstup na Říp, který poměrně úspěšnou sezonu ukončil. Je za námi mnoho smutných chvil, ovšem můžu vzpomínat i na skvělé zážitky a chvíle, kterými to doufám bude pokračovat.
Byla jsem se podívat na Velkou Pardubickou, mám za sebou tři výstavy s ňufanama, mnoho agility tréninků, závody jsem teď však vypustili. Ve škole proběhl veletrh cestovního ruchu, který sice ve výsledku nedopadl podle našich představ, ale přesto na sebe můžeme být pyšní, protože se nám to prostě povedlo.
Původně jsem si říkala, jak mi vznikne dlouhý článek ono nic....no snad to bude stačit ;) Pokusím se článek tedy aspoň doplnit více fotkami, které mě zaujaly :)

Listí ze stromů je už dávno spadané a pohrabané, jablka sklizená. Podzim má před sebou ještě téměř měsíc vlády, ale já už teď začínám mít vánoční náladu.

autumn in london tumblr - Pesquisa Google

Omg...Isn't that just SO CUTE? ^.^

Бумажникъ

❤️❤️❤️

Untitled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama