Co se děje?

21. září 2014 v 12:10 | Minie |  Deníček
Zdravím.....po celkem dlouhé době. Na úvod byc řekla, že teď moc nepíšu z několika důvodů. První je určitě ten, že se mi nechce. Když mám nějakou povinnost, ať už je to ráno nakrmit koně nebo třeba přihlásit výstavu, udělám to. Je to důležitá povinnost. Pak následují ty, podle mého naprosto zbytečné, tj. třeba domácí úkoly. A končí to tím, co jako povinnosti prostě neberu a když se mi nechce, tak je prostě nedělám. A mezi ně patří třeba psaní na blog.

Hello September
Ne, že by se mi vyloženě nechtělo, jenže prostě nemám o čem psát. Buď se dějí věci, které by Vás nezajímaly, nebo tu jsou prozměnu věci, o kterých se tu zmiňovat nechci. Možná by vás nezajímaly, možná jo. Každopádně jsou na mlj vkus nezveřejnitelné. A co se teda za posledních pár dnů/týdnů událo? Jako hlavní bych uvedla, že jsem splnila ZZVJ. ZZVJ (Zkouška základního výcviku jezdce) je zkouška pro to, abych mohla na koních závodit oficiálně. Skládá se z parkuru (skoky), drezury, předvádění na ruce (vodění koně) a teoretické zkoušky, tedy testu. A nám se ji ve čtvrtek povedlo splnit.
První zářijový víkend jsme se také s Aidou staly Vícemistryněmi ČR v agility (děti - medium).
Každý se teď ptá, co ve škole? Sakra a že to všechny pořád zajímá. Na gymplu jsem čtvrtým rokem, obecně ve škole devátým. Tak co by se mělo měnit? Škola stojí. Vstávám v šest a domů se vracím nejdřív ve čtyři (když máme krátkou). Občas se dokonce učím, známek máme zatím jen pár (je mi jasné, že jinde se možná ještě ani nepsaly tesy, viz zkušenosti z naší základky :D). Učitelé se nám změnili hodně, máme novou třídní, novou kmenovou třídu a jiné učitele na dost předmětů :D Zjistila jsem, že celé zatím tři roky až doteď nám vydržel jen učitel na biologii, výtvarkářka, hudebkář a dějepisář. Jsem zvědavá, jestli se udrží i letošní rok, protože na vyšší gympl by se měli učitelé měnit, což je však u nás nereálné. Máme spoustu učitelský dětí a k tomu už nás učil téměř každý :D.
Ve třídě nastal boj o kluky do tanečních. Je nás ve třídě dohromady 32, z toho 10 kluků a 22 holek, takže to vychází dost blbě. Taneční se teď řeší celkem dost a je to někdy i sranda. Já za sebe napíšu jen, že jsem moooc šikovná holčička a už jsem to vyřešila :).
Před sebou mám další závody s koňmi, výstavu šarplaninců, školu a mnohé další :D Tak Vám přeji, ať si užijete následující dny/týdny/měsíce... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monii. Monii. | Web | 21. září 2014 v 14:40 | Reagovat

Jak říkáš, blog není povinnost, takže v pohodě :)
Jinak gratuluju za tu zkoušku! :)

2 kaja kaja | Web | 23. září 2014 v 15:19 | Reagovat

Chápem že nestíhaš,máš to naozaj hrozné že domov sa vraciaš až tak pozde inak chcem ti zagratulovať k tomu že sa ti podarilo stať sa vicemajsterkou,musíš byť veľmi dobrá :)

3 Date tree Date tree | E-mail | Web | 24. září 2014 v 10:28 | Reagovat

Určitě je lepší nepsat, než psát žvásty :-) to není nic proti tobě, já to mám úplně stejně. Také jsem hrozně dlouho nepsala, protože jsem neměla o čem, měla jsem tvůrčí krizi, ale pořád jsem měla blog v paměti. Jsem ráda, že se mám kam vracet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama