Výtvarný tábor

19. srpna 2014 v 11:00 | Minie |  Deníček
Ano, konečně píšu i o té druhé nejlepší části prázdnin, tedy táboře výtvarném. Jak to tak počítám, účastnila jsem se už po páté, letos nás z naší základní party vyrazilo devět. Přičemž jsme se na ubytování rozdělily docela dobře a já byla samozřejmě v té lepší části, o čtyřech kolkách na chatce s elektrikou,
Na táboře se tradičně hrálo spoustu her, které už nás sice z většiny moc nenadchly, stejně jako už jsme nebyly nějak odvařené z vyrábění (což jsem sice já třeba nebyla nikdy...). Přesto, že program pro nás tedy byl spíš nutným zlem, dokázaly jsme ho využit pro pobavení. Vzhledem k tomu, že jsme byly ze všech účastníků ty nejstarší (ano, dámsá jízda), měly jsme i určitá provilegia a jiné "odlišnosti", např. jsme pořád musely přepočítávat naše týmy, dokonce se nás prcci ptali i jestli můžou na záchod...přišla jsem si stará :D. Ale radši se pozastvím spíš u výhod. Opravdu jsme uvítaly, že večerka pro nás znamenala moc neřvat, abychom nebudily mladší osazenstvo, nebo aby nedejbože neslyšeli naše rozhovory, které však byly povětšinou phádkové (opravdu). S oblibou jsme řešili, jak se pohádky od dob našeho raného dětství změnily. Tenkrát měly složitý děj a opravdu dost se tam mluvilo. A teď? "Kví, kví....ví...krrr" a pak se divíme, že prvňáčci kolikrát mluví....no nemluví. Řešily jsme však i závažnější témata, která tu radši ani zveřejňovat nebudu....radši :)
Tím bezespru nejlepším však byl bojovka. Protože na to, abychom se bály "bubáků" už jsme moc staré, zařídily jsme si bojovku z jiného pohledu, a to z pohledu "bubáků". Fotku radši přikládat nebudu, abyste se moc nevyděsili. My s Ájou a jedním vedoucím jsme se přemístili ke studně na hradu, kde se bojovka konala. Já jsem vycházela či vybíhala z rohu a nejdřív jen ječela, průběhem jsem se však rozmluvila a i když si myslím, že jsem byla asi nejmíň děsivější z nás tří....báli se mne. Hlasivky to sice ustály, ale z ječení na začátku mi bylo spíš špatně. Celé dlouhé strašení se mi nehorázně chtělo na záchod, což jsem přečkala :) Radši ani nebudu psát, co jsem měla za kostým, resp. co na něm bylo napsáno, to ví jen ti, co tam byli :DDD Cesta zpátky z hradu byla dlouhá a když jsme dorazili do tábora, sotva jsem se zmohla na to, jít si umít obličej, který jsem měla pomalovaný. Prostě bombový večer.
Ještě nesmím vynechat naše "dobrovolné" spaní v lese, kam vyrazila naše dámská parta, jeden kluk navíc a "ti mladší". Protože nás doprovázela pouze pánská část vedoucích, o zábavu nebyla nouze. Hra "Co bys dělal kdyby..." byla opravdu výživná, stejně jako když jsme žrali co se dalo.

Tábor byl jedním slovem luxusní. Článek by mohl být 100 x delší, ale asi by pro vás bylo obtížné ho pochopit. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monii. Monii. | Web | 25. srpna 2014 v 11:36 | Reagovat

To muselo být super! :3 docela ti to závidím :) hlavně ta bojovka! :D

2 Smilee Smilee | Web | 25. srpna 2014 v 16:33 | Reagovat

Tábor byl jak jinak než úžasnej! :333 O něm jsem se dost vypovídala na blogu. Prostě nejlepší tábor! :333

3 SasiRebels SasiRebels | Web | 25. srpna 2014 v 22:25 | Reagovat

Tábory jsou best!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama