Už se to blíží

14. srpna 2014 v 22:46 | Minie |  Deníček
Mám tu rozepsané tuny článků, někde mi k dotažení chybí pár řádků, jinde jde pouze o nadpis. Prázdniny trávím převážně mimo domov, často bez internetu, počítače a taky času. Nerada se do psaní nutím, protože výsledky pak nevypadají nijak skvostně a navíc mám blog pro zábavu. Není pro mne hlavním bodem dne, napsat článek. Nevím, jaké bude téma článku tohoto, ale asi se trošku vykecám...Na úvod bych chtěla připomenout, že je před námi už pouhých šestnáct dní do konce prázdnin. Spoustu z Vás si asi posteskne, jak to uteklo a že se Vám do školy nechce. Ano, prázdniny opravdu utekly (a ještě utíkají), s tím samozřejmě souhlasím.
Na lidi jsem se do školy začala těšit předloni. Na základce nebylo o co stát a do primy na gymplu jsem nastupovala s obavou, jak to budu zvládat, jestli tam nebudou jen divní šprti atd. Moje obavy se naštěstí ukázaly jako zbytečné a já nastoupila do nejlepší party, jakou jsem mohla potkat. Původně třicet lidí (aktuálně třicet dva) se nejdřív muselo dát dohromady, přišlo samozřejmě i na hádky a větší rozepře. Řekla bych ale, že především v tercii se kolektiv opravdu stmelil a žádné větší potíže už nás nepotkaly. A ano, na tyhle lidi se těším. Samozřejmě mi někdo chybí víc a někdo míň, ale stejně.
A proto mě nástup do školy neděsí a vlastně se tam těším. Mám jeden jediný předmět, který mě opravdu nebaví a tím je francouzština, kterou ale budu muset během roku nějak překlepat.
Tak snad jsem všechny, kteří se do školy až tak netěší, nějak nevyděsila představou, že tohle volno už zase skončí. Já sama se stanu studentkou kvarty, tedy deváté třídy, ano...pomalu se překlápíme do poloviny studia na gymplu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | 14. srpna 2014 v 23:00 | Reagovat

Článek pěkný, jen nechápu, že se tam tak těšíš. :D Já bych nejradši prázdniny prodloužila o dvojnásobek.
A jedna poznámka - tvůj text nejde skoro přečíst, všimla sis? Asi by to chtělo trošku změnit design. Já jsem ale naštěstí chytrá a označila jsem si to, takže to na té modré šlo přečíst. :D

2 Monii. Monii. | Web | 15. srpna 2014 v 12:27 | Reagovat

Taky mám rozepsaných hodně článků a nejsem schopna se k nim dokopat.
já jdu teď do sekundy a řekla bych, že holky jsou super parta, ale s klukama to je horší. Ale tak snad dospějou :D
Do školy se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama