To už je tak dávno?

19. června 2014 v 20:47
Jak jsme se tak včera (jeden z nejskvělejších dnů) bavili, něco mi došlo. Došlo mi, že už je spousta věcí strašně dávno. Už je to nějaký ten pátek, co jsme nastupovali do primy, co jsme stáli ve studovně a nevěděli, co nás čeká. Teď už si pasování primánů a prváků užíváme z pozice diváků a je to vtipné, ale když si uvědomím, že jsem pravděpodobně vypadala úplně stejně divně jako oni, tak.....ups.....Už je to strašně dávno, co jsem seděla poprvé ve školní lavici, co jsem se učila písmenko M a pak i ta další. Na příběh kozy Melindy jsem pořád nezapomněla a nevím, jestli jsem z jediné třídy, která se tohle písmenko učila podle této pohádky, stejně jako ta ostatní podle jiných pohádek a příběhů. Už je to strašnou dobu, co jsem se poprvé vracela ze školky. Tenkrát jsem si vždycky přišla jako už strašně velká holka, skoro dospělá. Ten rozdíl školka x škola nám tenkrát přišel veliký. Teď už nepoznám prcka ze školky od třeťáka (toho 1. stupni, ne na střední :D) . Asi je to hanba, ale je to tak.
Už je to strašně dávno, co jsem se seznámila se spoustou lidí. První chvíle si s někým pamatuju přesně, s někým vůbec, ale ani trochu to nesouvisí s tím, koho mám teď ráda a koho ne). Upřímně se přiznávám, že svoji nejlepší kamarádku si napoprvé vůbec nepamatuju. Jsem ale strašně ráda, že mi osud lajnuje život, tak jak to je teď. I když se občas naskytne někdo koho fakt nemám ráda, potkala jsem hlavně spoustu skvělých lidí, díky kterým jsem taková, jaká jsem. Jedním z nejlepších činů v mém životě byl přestup na gympl. Nevím, co bych teď dělala, kdybych zůstala na základce. Rozhodně bych neznala tolik báječných lidí a nezažila tolik super akcí. Nechodila bych do školy s chutí a nesnažila si cestu domů zařídit tak, abych byla ve škole co nejdéle.
To už je tak dávno, co jsem poprvé seděla na koni? Neptejte se mne, kdy to bylo, ale jako téměř každé dítě z koňácké rodiny jsem dřív jezdila než chodila :D
Opravdu už je to tak strašně dlouhá doba od chvíle, kdy jsem byla přijata na gympl? Tu chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem se tam dostala na pátém místě, nikdy nezapomenu. ten příval štěstí, že asi fakt nejsem tak blbá :D
Spousta věcí se mi na jednu stranu zdá strašně vzdálená, jako by to snad už ani nebyla pravda. Na druhou stranu si ale říkám, že je to jako včera, když jsem nastoupila do první třídy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama