Na plný pecky

29. června 2014 v 21:50
Konečně přestanu s deníčkovskými články a zase si trochu zauvažuju :) A omlouvám se, že to bude tentokrát bez obrázků, ale jsem u taťky a mám radost vůbec z toho, že jeho noťas jde zapnout :D
Někdo žije život tak neurčitě. V klídku si pořád někde sedí, nic ho nerozruší a často má i špatnou náladu.

Já bych takhle žít nemohla. Snažím se si užívat každou chvilku, využívat každé příležitosti pro jakoukoliv srandu (dle Andrejky využívám každé příležitosti i k něčemu jinému - nehledejte dvojsmysly, prostě k něčemu jinému) :D Ráda se směju a špatná nálada je u mne výjimečný stav, vyskytující se převážně při absťáku od mých spolužáků :D Když hraju na dramaťáku, snažím se do toho jítna plno. Snažím se skákat po určité osobě (že jo Lucinko a Andrejko) s chutí a vervou :D (ne, víc se tady rozepisovat nebudu :D). Snažím se odmítat jisté nabídky v jiné scéně s akčností a energií (asi proto lítám po place ze strany na stranu) :D A asi proto mě to baví :)
Když sedím na koni, soustředím se jen na něj a mé sny a jiné představy jdou stranou. Věnuju koni všechnu energii, kterou v ten moment mám.
A co napsat ke psům? Dřív jsem se sice taky moc snažila, neblo to ale ono. Od té doby, co jezdím na větší závody (MČR apod.), vím, že se musím soustředit ještě víc a je to vidět :)
Asi díky zvířatům jsem naučená žít na plný pecky i jindy. Žiju přece jenom jednou! A myslím, že s jedním životem nejsem jediná! :) Takže pro všechny zamračeé ksichty, které potkávám: Žijeme len raz! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Candis Candis | Web | 30. června 2014 v 10:18 | Reagovat

Prave tu a prave teraz... NÉ! Nechoď s tim sem =D Ach, ty tvé skoky ne J**** =P A měla by ses od Cukrůho necht víc osahávat, to je pravda.
Já si svůj živůtek žiju takovým tempem, jaké mi vyhovuje. Momentálně jsem převelice šťastná, takže je to super. Ale každý má jiné tempo, takže soudit ostatní lidi (neříkám, že ty to děláš) není moc rozumné.

2 artworldmisalkaa artworldmisalkaa | Web | 30. června 2014 v 18:16 | Reagovat

Ráda fotíš ? Možná tě zaujme na mém blogu nová FotoSoutěž :)

3 Monii. Monii. | Web | 1. července 2014 v 20:57 | Reagovat

Achjo. Tohle uzivani si všeho naplno ti závidím. Já to prostě nedokážu.... jinak ale hezky napsáno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama