Čarodějnice

4. května 2014 v 19:44 |  Deníček
Jak už to tak každý rok bývá, pár dní po mých narozeninách se pálí čarodejnice. Mám štěstí, že jsem se nenarodila o nějaký ten den déle, jinak bych se musela pokaždé bát, že budu upálená :D Ale žiju! :) A já si už potřetí užívala čarodějnice u kamarádky v jejím městečku, kde to bývá veliké :D
Rozhodly jsme se totiž s mojí kamarádkou Ájou (Smilee), že budeme bláznit a dělat ze sebe blázny, což nám nedělá žádný větší problém. Začalo to tím, že jsme v místě srazu hrály "Šly tři opice " a "Plave mýdlo po Vltavě". Ano, jsme naprosto normální ;). Když začal průvod směrem ke hřišti, kde se akce konala, běhaly jsme a "zpívaly" Žijeme len raz a tak podobně... Malé děti a jejich rodiče na nás koukaly poněkud zvláštně a já přemýšlela, jestli budou volat Bohnice. Když jsme s průvodem dorazily na místo akce, koupily jsme si s Ájou ledovou tříšť a usadily se uprostřed hřiště. Stále jsme úplně normální :D. Velkou část času nám zabralo odhánění malých špuntů, kteří přišli za "velkými kamarádkami". Je fajn pocit být ta starší. Když se začalo stmívat, každou chvíli jsme se "přisraly" k nějaké skupince Ájiných chvaletických známých a kámošů. V jednu chvíly se k nám přiřítili poněkud ožralí Ájini spolužáci z bývalé třídy a začali nás objímat a pusinkovat. Sice mě vůbec neznají, ale tak asi nevadí :D Když se úplně setmělo, začaly se rozdávat náramky, hlavně prckům. My jsme pak ale po dlouhé chvíli nějakou tu drobotinu ukecali a oni nám věnovali taky náramky. Občas nějaká ozdoba praskla a tak jsme si tím patlaly obličej a ruce - opět podotýkám, že jsme úplně normální :). A jak se stalo, tak se stalo a najednou bylo deset hodin (pro nás žádný čas) a všichni začali odcházet, tak jsme se taky sbalily a šly. u Áji jsme ještě pokecaly o všem možném - spolužačky a nepotadatelní spolužáci :D, učitelé a podobně, což radšio nebudu víc rozvádět. Nakonec fajn dne zazvonil zvonek, já seběhla shody paneláku, kde na mne čekala mamka, připravená na odjezd domů :D Díky Áje za to, že už potřetí mne do Chvaletic "vzala" :D (to už je to od Francouzů tak dávno? :o :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Candis Candis | Web | 5. května 2014 v 21:03 | Reagovat

Děkuji ti za moc pěkný a dlouhý koment u mého článku =) zapomněla jsi zmínit slovenštinu =D
Mě osobně čarodky příliš neberou =/ To se už radši věnuju Charlikovi, blogu nebo čemukoliv jinému. Ale asi vím, co tě na tom přitahuje, když máš s kým kecat =)

2 Candis Candis | Web | 5. května 2014 v 21:03 | Reagovat

P.S.: Moc hezký design!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama