Přijela k nám pouť

25. dubna 2014 v 16:26 |  Deníček
Už je to týden, co jsme s kamarádkama vyrazily na pouť. Původně jsme šly ve čtyřech, ale nakonec se z toho vyklubal sraz asi deseti (možná víc) lidí z naší třídy (+ jsem potkala pár človíčků ze základky). Víc v celém článku :)

Už dlouho dopředu jsme si naplánovaly, v jaké sestavě na pouť, kterou máme "za rohem" vyrazíme, a celé natěšené, plné témat k probrání jsme se okolo jedné hodiny sešly u Extremu. Po nedlouhém rozhodování naše cesta vedla k atrakci zvané Break dance.


Za hlasitého jekotu jsme to přežily a opět jsem si potvrdila, že je to moje nejoblíbenější atrakce. Napoprvé jsem byla ještě taková nerozkoukaná a opravdu pořád jsem ječela. Když jsme šly podruhé, tak jsem si to užila úplně maximálně nejvíc :). Naše cesta potom vedla k lavici, která byla sice dost na prd, ale užily jsme si ji. Nejdřív jsme zpívaly Žijeme len raz, pak It's ok to be gay a nakonec jsme volaly jména různých učitelů z naší školy....nikdo nepřišel :D. Dvě kámošky pak šly na K2, ale my s Ájou (Smilee) nejsme sebevražedkyně a radši jsme ječely zespoda. Ano, jsme tak praštěné, že jsme seděly dole na lavičce a ječely.


Dál nás čekal Extrem, "stará dobrá klasika" :).
I ten jsme zdárně přežily a vyrazily ke snad jediné nové aktrakci - Move it. Kolo, které se otáčí do stran i hlavou dolů. Poprvé jsme křičely, kam jsme to vlezly a podruhé proč jsme tam lezly podruhé. A vůbec jsme celé odpoledne chodily po pouti a ječely. Ano, jsme úplně normální.


Další věc, na kterou bych neměla zapomínat je jídlo. Spoustu jídla. Čínské nudle, vata, brambory atd. A protože nás pouť obrala o všechny peníze, tak jsme si nakonec jako největší socky koupily ledovou tříšť do 0,1l :D Ale byly to ňuňaté kelímky :).
Tohle byl takový deníčkovský článek, terý měl popsat naše praštěné odpoledne, zakončené návštěvou u mne a další přežíračkou :D Ať žije zdravá strava! :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monii. Monii. | Web | 26. dubna 2014 v 11:11 | Reagovat

Já nesnáším poutě, nevim proč, ale prostě je nemám ráda. Takže je fajn, ež jste si to užily aspoň vy :D

2 Smilee Smilee | Web | 26. dubna 2014 v 18:32 | Reagovat

Ano naše ječení i za holky. Ty lidi, co tam seděli vedle se na nás koukali jak na blázny :D :D Pak jsem měla vyřvaný hlasivky.
Ten Move it na fotce vypadá mnohem líp! :D :D

3 Candis Candis | Web | 28. dubna 2014 v 18:53 | Reagovat

Ach ,ach, ach =D =D že vás to baví. No dobře, když se na to podívám s nadhledem, může to být docela i zábava, ale já jsem odmalinka náchylná (tedy spíše můj žaludek je náchylný) na jakékoliv otřesy, otočky, převraty apod. Brrr, už teď se mi motá hlava =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama