Únor 2014

Fantazie

26. února 2014 v 19:25
Tentokrát jsem se rozhodla pojmout téma týdne zase "tradičně"a nesnažit se ho "cpát". Určitě že čekáte, že napíšu, že někdo má fantazii velkou a jiný spíš ne, ale to taky není ono Úžasný.

Spřátelené blogy

20. února 2014 v 19:15
Už od doby, kdy jsem blog založila, jsem tak nějak počítala s tím, že někdy zavedu spřátelené blogy neboli AFFS. Nechtěla jsem, aby můj první příspěvek na blogu bylo "Chceš mě mít v přátelích?" . Ale blog už nějakou dobu mám a tak si říkám, že už bych snad mohla. Co vlastně od spřátelených blogů čekám? Rozhodně ne to, že musí každý den navštívit můj blog a napsat komentář. Nechci, abyste sem chodili z nutnosti, ale proto, že se Vám můj blog líbí. Ovšem se mnou to musíte brát stejně Mrkající. Rozhodně se na net nedostanu denně, ale snažím se co nejčastěji. Tak pokud byste chtěli být mými AFFS, tak stačí otevřít celý článek a vyplnit přihlášku Usmívající se.

3.díl - Opuštěný obchod

16. února 2014 v 17:57 Ona
Protože se Smilee dovolávala o další a delší díl mého příběhu, rozhodla jsem se tedy opravdu napsat třetí díl. Tentokrát se v něm dozvíte už něco víc, než jen krátký úvod. Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu nějaký komentář Mrkající. A ještě jedna věc, řekla bych, že Smilee tento díl dokonce něco připomene Smějící se.

Děda Harry Potter

15. února 2014 v 7:34 Harry Potter
Když jsem si tentorktá všimla téma týdne, rozhodla jsem se na něj napsat článek, který bude tentokrát zařazen ro rubriky k Harry Potterovi.

Knižní výzva 2014

14. února 2014 v 18:26
U kamarádky na blogu jsem objevila článek pod návem "Knižní výzva". Když jsem ho otevřela, zjistila jsem, co to je. Je to jakási "hra", ve které si stanovým určitý počet knížek, které si sem pak budu zapisovat, jakožto přečtené. Já prozatím volím 30 knih, ale tento počet můžu snižovat i zvyšovat. Více už na blogu Ells.

Dnešní svět

8. února 2014 v 8:46
Nastal čas, abych se i já vyjádřila k téma týdne, jímž je "Dnešní svět". Těžko říct, jak hodně je myšleno dnešní, nicméně já to vezmu trochu víc obrazně, trochu nostalgicky, trochu úvahově a trochu nechápavě. Tak tedy Smějící se

2.díl - Něco se děje

7. února 2014 v 17:26 Ona
Možná jste si přečetli první, zatím nezáživný díl mého příběhu o "ní". Dnes "jí" dáme jméno, co třeba Amy. Ano, "ona" je tedy Amy a právě na sobě začíná pozorovat jakési změny, víc už v celém článku.

Kdo to píše?

6. února 2014 v 18:17
Snad už jste přečetli aspoň nějaký můj článek, pokud ne, vůbec nevadí. Třeba Vás zajímá, kdo stojí za příběhy tohoto blogu. Tak čtěte dál a třeba odpověď na svou otázku získáte Mrkající

Nákup kalhot

4. února 2014 v 19:09 Ostatní příběhy
Díky tomuto příběhu jsem dostala jedničku (5 kreditů + bonus) z češtiny. Dokonce ho naše učitelka četla před třídou jako jeden z nejzdařilejších, což mi udělalo ohromnou radost. Asi se mi nepovede přesně napsat, jak vypadal, ale zkusím se aspoň přiblížit mé slohovce. Doufám, že se bude líbit i Vám. Úžasný

Ten, který zůstal na živu

2. února 2014 v 10:22 Knížky
Snad všichni znáte aspoň z vyprávění čarodějnického učně Harryho Pottera z knih J.K. Rowling. I když jsem se ke čtení této úžasné knihy dostala úplnou náhodou, stala se mou nejoblíbenější obyvatelkou veliké knihovny.

Proč? Co?

1. února 2014 v 14:11 Pou
Říkáte si, proč v menu vidíte tato tři, možná nic neříkající písmenka? Pou je hra pro mobily, tablety a podobnu elektroniku Smějící se, ve které se staráte o mimozemského mazlíčka. Můžete mu dát jméno, hrát si s ním, krmit ho, oblékat atd.