Leden 2014

Zima

29. ledna 2014 v 18:22
Článek na téma "zima" se teď přímo nabízí. Venku -10°C, témě týdne blogu, zkrátka vše mi "hraje do noty". No jo, ale co se o zimě dá napsat? Že v ní nosíme všichni bundy a kulichy, že nám oblékání trvá podstatně déle, nebo snad že domů chdoíme mokří od sněhu, který na někdo nahází?

1.díl - Úvod

28. ledna 2014 v 21:36 Ona
Zkuste si představit tu nejobyčejnější dívku pod sluncem. Špinavě blonďaté vlasy, světlé obočí a pár pih na obličeji. Na sobě sepranou mikinu a triko, které už dávno není v nejlepších letech. Volné rifle ke kotníkům a plátěné tenisky. Jinak tichá, ale milá studentka střední školy, která po škole píše domácí úkoly nebo vyráží s kamarády ven.
Nikoho by nenapadlo, že právě tato nenápadná dívčina může být něčím vyjímečná, že má nějaké schopnosti, co jiní ne. Neví to žádní její blízcí, žádní nepřátelé, neví to ani ona sama.
I to se ale brzy změní...

Co to je?

26. ledna 2014 v 21:35
Na co jste právě klikli? Kam jste se dostali? Na můj nový blog.
Budou se tu objevovat různé moje příběhy, občas se Vám vykecám, hodím sem nějaké fotky. Byla bych ráda, kdyby můj blog byl místo, kam se budete rádi vracet proto, že tu uvidíte zajímavé články a fotky, které Vás snad i pobaví. To je asi vše, s čím bych Vás chtěla v úvodním miničlánečku seznámit. Už brzy se tu objeví první pořádný článek.